CRM נדל״ן

מערכת אחת שלוקחת את עסקי הנדל"ן כמה צעדים קדימה. זה הזמן להתקדם לניהול טוב יותר, ניהול ששם את השליטה בידיים שלכם.
מערכת CRM נדלן – מותאמת במיוחד לצרכים הספציפיים של היזמים בתחומי הנדל"ן!

על המוצר

מערכת CRM נדל"ן היא מערכת ממוחשבת וחכמה, המותאמת לכל מי שעוסק בתחומי הנדל"ן השונים: יזמים בתחום התמ"א, יזמים בתחום קבוצות הרכישה, יזמות של נדל"ן מניב, ניהול קבוצות משקיעי נדל"ן בארץ ובחו"ל, מתווכי נדל"ן עסקי (משרדים) ועוד.

המערכת מתאימה לניהול כל סוגי הפרויקטים, והיא מסוגלת לרכז את כל המידע הנחוץ לניהול יעיל, עבור כל חלק בתהליך – שלב השגת הפרויקט, שלב המכירה, שלב הקמת הפרויקט, שלב השירות ועוד.

ענן ריבוע ועיגולים

מה הנדל״ן שלכם?

עולם הנדלן הוא מורכב מאוד – לכל תחום בו יש צרכים שונים, ואופן ניהול שמשתנה בהתאם לצרכים.
מערכת CRM נדלן מצליחה לייצר פתרונות מעולים שמספקים מענה מושלם לכל הצרכים באשר הם:

תמ"א והתחדשות עירונית

מערכת CRM נדלן היא הכלי המושלם ליזמים בעולם התמ"א וההתחדשות העירונית. המערכת מאפשרת לנהל את נתוני הפרויקט בצורה ברורה ומאורגת - החל משלב ייזום פרויקט תמ"א, ועד השיווק והמכירה, דרך ניהול נתוני הדיירים - ניהול מאגר נכסים, בעלי נכסים, תהליך חיתום, אישורים, טפסים, הסכמים, עלויות שכירות, טיפול בתלונות וכד') - ועד ניהול הבנייה בפועל. אם אתם כבר עוסקים בתחום הנחשק הזה, אתם זקוקים למערכת אחת שתתמוך בכל הצרכים שלכם.

נדל"ן מניב

כדי להרוויח מנדל"ן מניב, צריך קודם כל סדר וארגון. בפרויקט כזה נכללים לרוב שותפים, מתווכים, ספקי שירות, צוותי מכירה, שוכרים... ועוד. מערכת CRM נדלן באה לעשות סדר בתוך כל הבלגן הזה, ולאפשר לכם לעקוב אחר כל המשימות וההתקשרויות מבלי לפספס דבר, בסנכרון מלא עם אנשי הצוות שלכם. עם CRM נדלן תוכלו לנהל את השיווק ביד רמה - איסוף הלידים, תיאום פגישות וסיורים, ניהול קשרים עם מתווכים... כל אלו הופכים לפשוטים כשיש מערכת אחת שיודעת לתעד את כל הנתונים, להפיק מהם תובנות, ולמעשה - לתת לכם שליטה שאולי לא ידעתם שאפשרית.

שיווק פרויקטים

נדלן CRM מציעה לכם פתרון פשוט לאתגר מורכב - ניהול פעולות השיווק השונות לכל הפרויקטים המנוהלים על ידכם. המערכת מאפשרת שליטה מקצה לקצה, מקבלת הליד ועד סגירת העסקה! כל הפרויקטים מרוכזים עבורכם במקום אחד, כאשר כל פעולות השיווק מנוהלות בנפרד עבור כל פרויקט. עקבו אחר ביצועי המכירות, סטטוס החוזים הפתוחים, נהלו את תקציב השיווק באופן יעיל ונוח, בצעו גבייה, ומנפו את יכולות המערכת כדי להגביר את יכולות וביצועי צוותי השיווק שלכם.

תיווך משרדים

נדלן CRM מספקת פתרונות נוחים גם למתווכי משרדים - באמצעותה ניתן לנהל את מאגר הנכסים בפילוח לפי אזורים - ולפי כל פילוח אחר שנדרש. בנוסף, ניתן לתעד את רמת הביקוש עבור כל נכס, לנהל קשר דיגיטלי אוטומטי עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים, לייצא דוחות מהירים שמאפשרים הפקת תובנות לגבי היצע וביקוש, רווחיות של כל נכס ועוד.

מוכן להדגמה של מערכת

Dynamics 365?

יכולות המערכת

ניהול רחב ומקביל

רכזו את הפרויקטים השונים במקום אחד, בדגש על הייחודיות של כל פרויקט והצרכים הנלווים אליו. המערכת מאפשרת ניהול של כמה פרויקטים במקביל, ומעניקה שליטה מלאה ורחבה - כל מה שתצטרכו, במקום אחד.

מאגר מידע רחב

נדל"ן CRM מאפשרת לכם לנהל אינדקס מסודר של כל אנשי הקשר הנחוצים לכם - משקיעים, דיירים, מנהלי נכסים, ספקים, אנשי מפתח וכד', ובנוסף - תוכלו לתחזק רשימות מלאי של נכסים קיימים, נכסים פוטנציאליים, הצעות מחיר, מפרטים של כל אחד מהנכסים, מסמכים שונים ועוד.

לידים שלא הולכים לאיבוד

אספו ונהלו את הלידים מכל מקורות ההגעה וקטלגו אותם באופן אוטומטי ומהיר. תיעוד ומעקב אחר הלידים הוא כלי מפתח להתנהלות חכמה ומבוקרת, כך שלא תצטרכו לזכור למי צריך לחזור ומתי - המערכת עושה זאת עבורכם!

שיפור ביצועים ותהליכי עבודה

איך מתפקדים צוותי המכירה שלכם? CRM נדל"ן תאפשר לכם לתעד ולבחון את הפעולות והביצועים של צוותי המכירה, כמו גם לנהל את פעולות השיווק (שיחות טלפון, קביעת פגישות) השונות ולייצר עבורם תהליך מובנה ואוטומטי.

תיעוד עוצמתי

נהלו ועקבו אחר התקדמות כל פרויקט; סטטוס ההסכמים שנחתמו עם כל דייר, ניהול בקשות ופניות מהדיירים, מעקב אחר טיפול בתקלות, ייזום פעולות שיווקיות לשימור הלקוחות ועוד. צפו בתמונה הגדולה בכל רגע שתרצו, פלחו את הנתונים לפי הצורך והצעידו את הפרויקט לקראת השלמתו.

התקנה ועבודה מהירה

הזמן שלכם יקר, זה ברור. לכן פיתחנו תהליך התקנה מהיר שאינו גוזל זמן ומשאבים מכם. לאחר ההתקנה, מערכת CRM נדל"ן תהיה זמינה לכם לעבודה מול ממשק מוכר ונוח הדומה לכל מוצרי office המוכרים היטב.