מוצר תוכנה ייעודי לחברות בתחום הנדל"ן וקבוצות רכישה, המאפשר לנהל תהליכי שיווק, מכירה וניהול קשרי לקוחות הנהוגים בחברות מסוג זה.

יכולות המערכת:

ניהול מאגר לקוחות
טיפול מקצה לקצה במאגר הלקוחות של החברה: ניהול תהליך הצטרפות, קישור לקוח לפרויקט, תיוק מסמכים ואישורי לקוח, תיעוד תשלומים, תיעוד פניות והפעלת תהליכי שימור לקוחות.
מאגר ניהול ידע
ניהול כל מאגר הידע הארגוני: מידע אודות הפרויקט, מלאי הנכסים (אזור, עיר, ספקים, מחירים, מפרטים ועוד), חומרים שיווקיים, מסמכים ועוד.
שיווק ומכירות
ניהול תהליכי השיווק והמכירה: מנגנונים לקליטת לידים (באמצעות ממשק לאתר החברה או באמצעות טעינת קבצי אקסל), ניהול יומן פגישות והוצאת זימונים, ניהול ומעקב משימות, ניהול פגישות מכירה עם הלקוח – בסנכרון מלא עם Outlook.
ניהול מועדון לקוחות
ניהול תהליכי שימור לקוחות ותקשורת עם הלקוחות:
הגדרת מועדוני לקוחות, שיוך חברים למועדון, ניהול קמפיינים בערוצי קשר שונים (מייל, טלפון, מפגשים), ניהול משימות בקמפיינים.
ניהול ומשימות יזומות
ניהול ותיעוד תהליכי העבודה בשוטף, בסנכרון מלא מול Outlook: פגישות עבודה, מפגשים, אספות חברים, ניהול משימות, מנגנון התראות, ניהול שיחות טלפון והפיכתן למשימות, שליחת מיילים.

מדגם פרויקטים וחברות בתחום הנדל"ן בהם יישמנו פתרון CRM:

G- Group – מערכת ניהול מכירות לקבוצות רכישה
פרויקט Hi-Tower- מערכת ניהול מכירות לקבוצת רכישה
חושן בינוי ופיתוח – מערכת ניהול פרויקטים בתחום תמ"א 38 ופינוי בינוי
מאן נכסים – מערכת ניהול מכירות נדל"ן עסקי
מעוף נדלן – מערכת ניהול מכירות נדל"ן עסקי
אחים שגראווי בע"מ – מערכת ניהול שירות לדיירים
Wawa –מערכת ניהול מכירות

tabel02

table01

מעוניין בהטמעת מערכת CRM בענן?
השאר פרטיך ואחזור אליך בהקדם
שם
אנא הזן שם מלא
טלפון
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
הערות
Invalid Input

למה Dynamics CRM?

קסטומיזציה לכל תהליך הקיים בעסק

יכולת להתאים לך מערכת אשר תשרת בצורה מדויקת את הצרכים, תהליכי השירות, המכירה והשיווק שלך, כמו גם את המטרות העסקיות של העסק.

כל המידע מעודכן בענן

ל-CRM Leader שיתוף פעולה עם חברת Webox – מחלוצות ספקיות המחשוב בענן, אשר תעניק לך פלטפורמה מקצועית ויציבה על בסיסה תיושם המערכת. הנתונים שלך שמורים, בטוחים ומגובים באופן אוטומטי ואתה נהנה מתמיכה ותחזוקה תשתיתית שוטפת כמו גם משדרוגים ללא עלויות נוספות.

אינטגרציה מלאה עם מערכות Office 365

נוחות מרבית בחיבור לתהליכי העבודה הקיימים והיומיומיים שלך באמצעות ממשק מלא לתוכנות אופיס 365: קישור לאאוטלוק, יבוא וייצוא נתונים לאקסל, מיזוג לוורד ועוד.