מאמרים

מה השתנה בתחום הנדל"ן ולמה כל יזם נדל"ן חכם חייב להתנהל עם מערכת CRM מותאמת נדל"ן?

"ענף הנדל"ן לוהט" הוא לא רק סלוגן, אלא מציאות ממשית.
הגידול באוכלוסיה, העלייה בתוחלת החיים, הקדמה הטכנולוגית וההתפתחות הכלכלית, הזניקו בעשור האחרון את הביקוש לנדל"ן (ענף הנדל"ן המהווה 11% מהתל"ג העולמי!), ולא בכדי הפכה יזמות הנדל"ן לאחד מהתחומים המבוקשים ביותר - בעיקר בקרב צעירים שהבינו את הפוטנציאל הכלכלי העצום הטמון בו.

תחום מערכות ה-CRM הפך לפופולרי מאוד בשנים האחרונות בקרב בעלי עסקים, יזמים, מנהלי מכירות, מנהלי מוקדים וכדומה. אבל מהי מערכת CRM? איך היא עובדת? ומה הקשר בינה ובין הגידול במכירות בעסק שלכם? (רמז: זה הרבה יותר פשוט והרבה פחות מבהיל ממה שזה נשמע).

מעוניין בהטמעת מערכת CRM בענן?
השאר פרטיך ואחזור אליך בהקדם
שם
אנא הזן שם מלא
טלפון
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
הערות
Invalid Input

למה Dynamics CRM?

קסטומיזציה לכל תהליך הקיים בעסק

יכולת להתאים לך מערכת אשר תשרת בצורה מדויקת את הצרכים, תהליכי השירות, המכירה והשיווק שלך, כמו גם את המטרות העסקיות של העסק.

כל המידע מעודכן בענן

ל-CRM Leader שיתוף פעולה עם חברת Webox – מחלוצות ספקיות המחשוב בענן, אשר תעניק לך פלטפורמה מקצועית ויציבה על בסיסה תיושם המערכת. הנתונים שלך שמורים, בטוחים ומגובים באופן אוטומטי ואתה נהנה מתמיכה ותחזוקה תשתיתית שוטפת כמו גם משדרוגים ללא עלויות נוספות.

אינטגרציה מלאה עם מערכות Office 365

נוחות מרבית בחיבור לתהליכי העבודה הקיימים והיומיומיים שלך באמצעות ממשק מלא לתוכנות אופיס 365: קישור לאאוטלוק, יבוא וייצוא נתונים לאקסל, מיזוג לוורד ועוד.