תחום האירועים וניהול מתחמי האירועים, אשר צבר תאוצה בשנים האחרונות, הוליד את הצורך מצד בעלי עסקים אלו לייעל את תהליכי המכירה, ניהול הלקוח ושרשרת ההפקה.

מערכת לניהול לקוחות בגני אירועים מאפשרת לנהל בצורה אפקטיבית את תהליכי המכירה החל משלב הליד ועד הפיכתו ללקוח, כמו גם להמשיך וללוות את הלקוח בחוויית השירות ותכנון האירוע. בנוסף, מאפשרת המערכת לגורמי ההפקה לנהל את התהליך, על שלביו השונים, בצורה מאורגנת הכוללת תיעוד מלא ושיתוף הגורמים השונים במידע.

tabel02

 

 

table01

יכולות המערכת:

• תהליך מכירה ממוחשב מקצה לקצה, החל משלב יצירת ליד בערוצי קשר שונים (אתר האינטרנט, קשר טלפוני, דפי נחיתה או הגעה פיזית), תיאום פגישות מכירה והצעות מחיר.

• זיהוי בעיות וצווארי בקבוק בתהליך המכירה והפעלת מנגנון אוטומטי לעידוד תהליך המכירה (מיילים ומשימות Follow up).

• ניהול כרטיס לקוח: תיאום פגישות, אנשי קשר, הצעת מחיר, חוזה, גמר חשבון - ראיה של הלקוח °360.

• ניהול זמין מכל מקום ובאמצעות כל מכשיר – מחשב, טאבלט, טלפון נייד.

• סנכרון כל גורמי האירוע (ניהול לקוח, עיצוב, מיתוג, הפקה) לעבודה על גבי פלטפורמה אחת, כאשר המידע זמין בכל עת לכל גורם בארגון, ובהתאם להרשאות המאפשרות את הפרדת המידע הרגיש בין המחלקות השונות.

• דוחות תפעוליים ומסכי ניהול בזמן אמת.

• הסבת נתונים ממערכת ניהול ישנה למערכת החדשה.

גן האירועים "הבאר של סבא" בחר להטמיע בעזרתנו פתרון למערכת ניהול לקוחות מבית Dynamicsn CRM Microsoft . הפרויקט נערך בשיתוף חברת שירותי המחשוב בענן Webox והאפיון בוצע על ידי חברת Upgrade Consulting.

לירון משל, מנהלת פרויקטים ב"באר של סבא" מספרת: "שינוי התפיסה מניהול אירוע לניהול לקוח, אפשרה ל"באר של סבא" להתרכז בליבת העשייה שהיא הפקת אירוע המותאם ללקוח בזמן הווה, ליווי הלקוח בשינויים החלים בציר חייו (בריתות, בני מצווה, אירועי חברה וכד') והכנת האירועים העתידיים שילוו את דרכו וסביבתו הקרובה. בעזרת שינוי הכיוון והאפיון המקצועי והמפורט של ליאת גל מ- Upgrade Consulting, וליווי מקצועי וצמוד של חברת CRM Leader, זכה "הבאר של סבא" במערכת המותאמת לצרכיו הייחודיים כגן אירועים המוביל בתחומו".

מעוניין בהטמעת מערכת CRM בענן?
השאר פרטיך ואחזור אליך בהקדם
שם
אנא הזן שם מלא
טלפון
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
הערות
Invalid Input

למה Dynamics CRM?

קסטומיזציה לכל תהליך הקיים בעסק

יכולת להתאים לך מערכת אשר תשרת בצורה מדויקת את הצרכים, תהליכי השירות, המכירה והשיווק שלך, כמו גם את המטרות העסקיות של העסק.

כל המידע מעודכן בענן

ל-CRM Leader שיתוף פעולה עם חברת Webox – מחלוצות ספקיות המחשוב בענן, אשר תעניק לך פלטפורמה מקצועית ויציבה על בסיסה תיושם המערכת. הנתונים שלך שמורים, בטוחים ומגובים באופן אוטומטי ואתה נהנה מתמיכה ותחזוקה תשתיתית שוטפת כמו גם משדרוגים ללא עלויות נוספות.

אינטגרציה מלאה עם מערכות Office 365

נוחות מרבית בחיבור לתהליכי העבודה הקיימים והיומיומיים שלך באמצעות ממשק מלא לתוכנות אופיס 365: קישור לאאוטלוק, יבוא וייצוא נתונים לאקסל, מיזוג לוורד ועוד.