הטמעת Dynamics CRM בענן

ל- CRM Leader יתרון בהיותה חברה המתמחה במתן פתרונות מותאמים ללקוח, על פי סוג המגזר בו הוא פועל.

הניסיון שצברנו ביישום מערכות CRM בארגונים ועסקים מתחומים שונים, כמו גם ההכרות עם הצרכים הייחודיים ותהליכי העבודה הנדרשים במגזרים שונים מאפשרים לנו להעמיד לרשות הלקוח פתרון פרקטי ליישום מידי.

במהלך השנים הקמנו מספר מערכות מתמחות, אשר מהוות סט מוכן של פתרונות, אותן אנו יכולים להציע ללקוח – בהתאם למגזר בו הוא פועל והצרכים שלו: שירות, תמיכה, מכירות, גבייה וכיו"ב.

מוצר תוכנה ייעודי לחברות בתחום הנדל"ן וקבוצות רכישה, המאפשר לנהל תהליכי שיווק, מכירה וניהול קשרי לקוחות הנהוגים בחברות מסוג זה.

מערכת לניהול שירות פנים ארגוני (help desk): מוקד מחשוב, מוקד טלפוניה, מוקד רכב והגדרת מוקדים נוספים לפי צורך (שכר, לוגיסטיקה וכיו"ב).

תחום האירועים וניהול מתחמי האירועים, אשר צבר תאוצה בשנים האחרונות, הוליד את הצורך מצד בעלי עסקים אלו לייעל את תהליכי המכירה, ניהול הלקוח ושרשרת ההפקה.

מעוניין בהטמעת מערכת CRM בענן?
השאר פרטיך ואחזור אליך בהקדם
שם
אנא הזן שם מלא
טלפון
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
הערות
Invalid Input

למה Dynamics CRM?

קסטומיזציה לכל תהליך הקיים בעסק

יכולת להתאים לך מערכת אשר תשרת בצורה מדויקת את הצרכים, תהליכי השירות, המכירה והשיווק שלך, כמו גם את המטרות העסקיות של העסק.

כל המידע מעודכן בענן

ל-CRM Leader שיתוף פעולה עם חברת Webox – מחלוצות ספקיות המחשוב בענן, אשר תעניק לך פלטפורמה מקצועית ויציבה על בסיסה תיושם המערכת. הנתונים שלך שמורים, בטוחים ומגובים באופן אוטומטי ואתה נהנה מתמיכה ותחזוקה תשתיתית שוטפת כמו גם משדרוגים ללא עלויות נוספות.

אינטגרציה מלאה עם מערכות Office 365

נוחות מרבית בחיבור לתהליכי העבודה הקיימים והיומיומיים שלך באמצעות ממשק מלא לתוכנות אופיס 365: קישור לאאוטלוק, יבוא וייצוא נתונים לאקסל, מיזוג לוורד ועוד.