חברת CRM Leader הוקמה בשנת 2007 ומתמחה באפיון, יישום והטמעת מערכות לניהול קשרי לקוחות בארגונים מבית Dynamics CRM Microsoft.
עיקר התמחותנו במגזר ה-SMB (עסקים קטנים-בינוניים), תוך שאנו יודעים להעניק לכל לקוח את הפתרון המתאים ביותר עבור הצרכים שלו, בכל הנוגע לתהליכי השיווק, המכירה וניהול הלקוחות השוטף.

microsoft logo


 

rmn 1ל- CRM Leader ניסיון מצטבר, הנסמך על הטמעה של עשרות פרויקטים מבוססי Microsoft dynamics, בארגונים שונים ומתחומים מגוונים: נדל"ן, תקשורת, פיננסים, מערכי תמיכה פנים ארגוניים ועוד.
תהליך העבודה מול הלקוח מתחיל בהבנת הצרכים ואיסוף הדרישות, אפיון הפתרון וכמובן התאמתו לתקציב אשר הוגדר מראש. מרגע זה ואילך ועד הפיכתה של המערכת למבצעית חולפים מספר ימים בודדים, כאשר בהמשך מתבצעת התאמה על פי הצורך, צעד אחר צעד.
עם סיום הפרויקט עובר הלקוח הכשרה מלאה להפעלת המערכת בצורה עצמאית, לרבות יכולת לחולל דוחות ולתחזק באופן שוטף את המערכת.

פתרון CRM עם כל היתרונות:

  • קסטומיזציה לכל תהליך הקיים בעסק – יכולת להתאים לך מערכת אשר תשרת בצורה מדויקת את הצרכים, תהליכי השירות, המכירה והשיווק שלך, כמו גם את המטרות העסקיות של העסק.
  • כל המידע מעודכן בענן – ל- CRM Leader שיתוף פעולה עם חברת Webox – מחלוצות ספקיות המחשוב בענן, אשר תעניק לך פלטפורמה מקצועית ויציבה על בסיסה תיושם המערכת. הנתונים שלך שמורים, בטוחים ומגובים באופן אוטומטי ואתה נהנה מתמיכה ותחזוקה תשתיתית שוטפת כמו גם משדרוגים ללא עלויות נוספות.
  • אינטגרציה מלאה לתוכנות אופיס - נוחות מרבית בחיבור לתהליכי העבודה הקיימים והיומיומיים שלך באמצעות ממשק מלא לתוכנות אופיס 365: קישור לאאוטלוק, יבוא וייצוא נתונים לאקסל, מיזוג לוורד ועוד.

מייסד החברה והבעלים הינו רומן צ'ירשני, בעל ניסיון של 15 שנה בהקמת מערכות ניהול קשרי לקוחות (CRM) מבוססות Dynamics CRM Microsoft בכל הגרסאות במודולים שירות שיווק ומכירות. רומן בעל הסמכות בינלאומיות מטעם Microsoft על אפיון ויישום Microsoft Dynamics CRM.
בעבר הקים וניהל מחלקת פתרונות ורטיקליים מבוססי CRM Dynamics Microsoft בחברת Effect (מקבוצת Matrix). מוצרים אלו מנהלים עד היום מוקדי מכירות, שירות לקוחות ומוקדי תמיכה פנים ארגוניים (IT Help Desk) בתעשיית הי טק, חברות סלולר, אשראי, משרדי ממשלה, צהל, רשת בתי מלון ועוד.

 

למה Dynamics CRM?

קסטומיזציה לכל תהליך הקיים בעסק

יכולת להתאים לך מערכת אשר תשרת בצורה מדויקת את הצרכים, תהליכי השירות, המכירה והשיווק שלך, כמו גם את המטרות העסקיות של העסק.

כל המידע מעודכן בענן

ל-CRM Leader שיתוף פעולה עם חברת Webox – מחלוצות ספקיות המחשוב בענן, אשר תעניק לך פלטפורמה מקצועית ויציבה על בסיסה תיושם המערכת. הנתונים שלך שמורים, בטוחים ומגובים באופן אוטומטי ואתה נהנה מתמיכה ותחזוקה תשתיתית שוטפת כמו גם משדרוגים ללא עלויות נוספות.

אינטגרציה מלאה עם מערכות Office 365

נוחות מרבית בחיבור לתהליכי העבודה הקיימים והיומיומיים שלך באמצעות ממשק מלא לתוכנות אופיס 365: קישור לאאוטלוק, יבוא וייצוא נתונים לאקסל, מיזוג לוורד ועוד.

מעוניין בהטמעת מערכת CRM בענן?
השאר פרטיך ואחזור אליך בהקדם
שם
אנא הזן שם מלא
טלפון
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
הערות
Invalid Input